Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) pochodzą z naszej hodowli, którą prowadzimy dla zaspokojenia potrzeb hodowanych przez nas zwierzaków między innymi jeży pigmejskich, różnych gatunków agam, drakunów, kameleonów oraz scynków dlatego dbamy o to aby Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) były najwyższej jakości.

Nasze owady Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) najwyżej jakości karmą opartej na mieszance śrut zbożowych oraz pyłu jabłkowego. Użyte produkty do mieszanki karmowej pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych.

Jako, że Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) są wszystkożerne do mieszanki karmowej używamy białka zwierzęcego w najczystszej postaci jakim jest najwyżej jakości hemoglobina drobiowa bogata w witaminy, minerały i przede wszystkim białko zwierzęce. Eliminuje to kanibalizm wśród Owadów karmowych (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) oraz sprawia, że nasze owady karmowe są karmówką bogatą w łatwo przyswajalne witaminy i minerały.

Dostarczanie wody dla naszych Owadów karmowych (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) odbywa się za pomocą galaretek (nie chemicznych hydrożelów). Galaretki te przygotowywane są codziennie świeże w oparciu o naturalne wyłącznie roślinne substancje żelujące, czystą wodę pochodzącą ze studni głębinowej oraz dodatkowo wzbogacone o rozpuszczalne w wodzie witaminy i wapń.

Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) hodowane są w przyjaznych dla nich warunkach w klimatyzowanych oraz zaopatrzonych w urządzenia oczyszczające powietrze pomieszczeniach, dzięki temu warunki w jakich przebywają są wolne od rożnych rodzajów pleśni, bakterii czy roztoczy.

Pojemniki hodowlane w których przebywają nasze Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) po każdym zakończonym cyklu produkcyjnym są dokładnie myte oraz dezynfekowane.

Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) wysyłamy od poniedziałku do środy. Wysyłka dobywa się w opakowaniach wentylowanych, dodatkowo zabezpieczona w kartonie.

Opakowanie w którym otrzymają Państwo Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) nie nadaję się do ich dłuższego przetrzymywania, po dotarciu świerszcze powinny być od razu przełożone do odpowiedniego pojemnika.

Dbając o zdrowie naszych oraz Państwa podopiecznych staramy się aby hodowane przez nas Owady karmowe (Świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, karaczany, hermetia) były jak najwyżej jakości karmą wolną od chorób, pasożytów oraz szkodliwych grzybów bogatą w mikro i makro elementy dostarczając im wszystkich niezbędnych elementów żywieniowych.